<oembed><version>1.0</version><provider_name>Mimaki Thailand</provider_name><provider_url>https://mimaki-inksub.com/en</provider_url><title>Mimaki TS330-1600</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ab3pbEM0Gh"&gt;&lt;a href="https://mimaki-inksub.com/en/mimaki-ts330-1600/"&gt;Mimaki TS330-1600&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://mimaki-inksub.com/en/mimaki-ts330-1600/embed/#?secret=ab3pbEM0Gh" width="600" height="338" title="&#x201C;Mimaki TS330-1600&#x201D; &#x2014; Mimaki Thailand" data-secret="ab3pbEM0Gh" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;